Lente Opendeur uitgesteld door mini-lockdown

Partners

Shop & the City Sint-Truiden gaat de jaarlijkse Lente Opendeur uitstellen naar aanleiding van de ‘PaasPauze’ die de regering doorvoerde nav Corona.

De middenstandsorganisatie had al verschillende stappen ondernomen om winkelstraten van het stadscentrum mooi in te kleden voor de lenteshoppers. Zo hadden ze een 700-tal lampionnen opgehangen en hadden ze leuke raamstickers verspreid aan de handelaren die op zondag 28 maart hun deuren zouden openen.

Het Shop & the City team.


Vanwege de verstrengde maatregelen die de federale regering heeft beslist, mogen de niet-essentiële winkels enkel op afspraak openen. Shop & The City is dan ook genoodzaakt om de Lente Opendeur uit te stellen naar een latere datum. Maar de organisatie blijft positief.

“Gelukkig hebben we ons online platform www.3800online.be, waar we een verzameling hebben van alle webshops & horecazaken met een takeaway aanbod. Zo zetten we online maximaal in om deze semi-lockdown te overbruggen.”

Het Shop & the City Team

Wil jij onze lokale handelaars steunen? Of gewoon een lekere takeaway van onze Truiense horeca? Surf dan zeker naar 3800online.be voor het overzicht.

Lees ook

Buurtbewoners ongerust over parking nu werken aan pastorie Schurhoven zijn gestart

De werken aan de kapelanie en pastorie van Schurhoven zijn gestart. Het project voorziet appartementen, met een unieke focus op deelwagens. Juist dat aspect...

Werken aan pastorie en kapelanie van in Schurhoven van start

De oude pastorie en kapelanie van de Sint-Jacobusparochie in Schurhoven, worden omgebouwd tot appartementen. Het project is een samenwerking met Vlaanderen Bouwt vzw.

Droneport gaat voor recordpoging

Op 23 februari wordt op de landingsbaan van Droneport in Sint-Truiden een poging gedaan om het wereldrecord Tesla Light Show te breken.

Instagram

Ann Ruyters (WOW) is de eerste vrouwelijke gemeenteraadsvoorzitter van Sint-Truiden. 🎤

Ann Ruyters, de onderneemster achter de winkel Divine, is de
We kwamen deze prachtige beelden tegen van Diane Roba. 😍

#sinttruiden
CD&V stapt dan toch niet naar de Raad van State.⚖️

CD&V zal dan toch niet in beroep gaan nadat de Raad
Nieuwjaarsborrel Stad Sint-Truiden verplaatst naar Minderbroederskerk. 🎤

Door de weersvoorspelling zal de nieuwjaarsborrel verplaatst worden naar de Minderbroederskerk. Er zal worden
De redactie van Sintruin Begot wenst alle Truienaren een gezond en voorspoedig 2025 toe!✨

Op een jaar vol mooi nieuws voor
Grote Markt weer even afgesloten door grote toestroom volk voor de Yontec Après-Ski. ✨

De organisatie zorgde voor een groter feestterrein
Sint-Truiden klinkt op het nieuwe jaar! ✨✨

Op 5 januari nodigt Stad Sint-Truiden zijn bewoners uit voor hun nieuwjaarsborrel!

Iedereen welkom vanaf
Baby Nolan speelt kindje Jesus en wordt gedoopt tijdens kerstnacht.🎄✨

Elk jaar kan je tijdens de middernachtmis in de O.L.V.-kerk in
Fijne feesten en een fijn eindejaar! ✨

Van team Sintruin Begot!

#fijnefeestdagen

Advertentie

Nieuwsbrief