Chicaz Beauty Bar op de Groenmarkt krijgt een nieuwe zaakvoerster. Oprichtster Sofie Carlier geeft het stokje door aan Louise Richard, die het roer overneemt vanaf maandag 15 juni. Het concept blijft ongewijzigd.
Chicaz Beauty Bar bracht bij zijn komt een tot dan toe uniek concept naar Sint-Truiden. Het combineert niet alleen een klassiek beauty salon maar ook een horecazaak. In mei vorig jaar heropende de zaak nog na grondige verbouwingen waar niet alleen het gelijkvloers van de zaak werd aangepakt maar de zaak voor zijn behandelingsruimte ook de eerste verdieping van de Cosmowing innam.
Louise Richard, de nieuwe zaakvoerster, is geen vreemde voor de zaak: ze werkte eerder bij Chicaz en is thuis in de beautysector. “Ik ben Sofie enorm dankbaar voor wat ze heeft neergezet”, zegt Richard. “Ik draag deze zaak verder met dezelfde passie en toewijding.”
Carlier zelf kijkt met trots terug op de opbouw van de beauty-hotspot aan de Groenmarkt. “Chicaz is meer dan een zaak, het is een plek waar mensen zich goed voelen”, zegt ze. “Ik weet dat dit verhaal in de allerbeste handen verdergaat.”
Uitbreiding
Stilstaan is niet de bedoeling. De komende maanden breidt Chicaz haar horecagedeelte uit met een volwaardige lunchkaart en apero-aanbod, en ook het wijnassortiment wordt verder uitgebouwd.
Ook op beautygebied staan er vernieuwingen op stapel. Zo introduceert de zaak binnenkort de headspa, een behandeling die hoofdhuid- en haarverzorging combineert met wellness. Nieuwe productmerken en extra personeelsleden zijn ook in de maak.
De locatie op de Groenmarkt blijft behouden.



