Nu de lentezon zich stilletjes aan laat voelen, dromen we weg van zwempret in open lucht. LAGO Sint-Truiden Bloesembad heeft zonnig nieuws dat jong en oud(ers) pleziert: het hele jaar door is het all-weather buitenbad geopend voor alle waterpretliefhebbers!
Bezoekers die zin hebben in een eerste duik in het buitenbad en uitkijken naar een relaxerende vakantiedag in de zon kunnen bij Lago Bloesembad terecht. Het buitenbad is elke dag geopend tijdens de ruime openingsuren van het zwembad.
Spetterende paasvakantie
Tijdens de paasvakantie valt er heel wat te beleven in het Bloesembad. Op het spetterend paasprogramma staat onder andere een hindernissenparcours, de Virtual Reality slide, extra spelmateriaal, en nog veel meer. Deze leuke activiteiten zijn inbegrepen in het toegangsticket. Je hoeft dus niet extra te betalen. Alle info over het paasprogramma kan je terugvinden op de website: www.lagosint-truiden.be.