Het pand waar voorheen de Spar was ondergebracht op de Truiense Grote Markt wordt een bakker.
Op de Truiense Grote Markt zal wellicht na de zomer een bakkerij worden geopend in het voormalige pand van de Spar naast Damart. Het pand werd recent gehuurd door Mehmet Uzun. Hij heeft ervaring met verschillende bakkerijen in onder andere het Genkse. De bakkerij zal een mangeling zijn van traditionele bakkerij met enkele Turkse specialiteiten. Uzun hoopt binnen 1,5 het pand draaiende te krijgen.
Andere panden
Aan de zijde van de Grote Markt waar de bakkerij komt, staan momenteel meerdere winkelpanden leeg. De drankenspeciaalzaak Hooch verhuisde eerder naar een ruimer pand op de Grote Markt, en ook schoenenzaak Selvi vond recent een nieuwe stek in het voormalige pand van Lingerie An. De zaak opende recent voor de Ladies City Day weer de deuren. Eind vorig jaar leek het er even op dat een grote modeketen zich in deze panden zou vestigen, maar die plannen werden uiteindelijk afgeblazen. Wel staat vast dat apotheek Berden tijdelijk intrekt in het vroegere gebouw van Hooch. Zij gaan immers verbouwingen doorvoeren.
Het pand van de populaire tearoom Venise blijft echter leeg. De koopprijs van het pand werd recentelijk wel sterk verlaagd.